SAT

Nowy styl życia !

Przedstawiamy Państwu osiedle położone w miejscowości Zabierzów, w bardzo dobrej lokalizacji, doskonale skomunikowanej z Krakowem, w odległości 3 km na zachód od jego granic i 3 km na północ od Kraków Airport, jako propozycję dla ludzi wyjątkowych, ceniących sobie spokój i dal od codziennego miejskiego zgiełku. Powstały tu liczne wille i nowoczesne Centrum biurowe KBP. Nieopodal mieszczą się Galeria Bronowice i Futura Park. Naturalny urok lokalizacji wynika z położenia na terenie Teńczyńskiego Parku Krajobrazowego. Sąsiedni Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie zapewnia najlepszy teren rekreacyjno-wypoczynkowy, bogaty w liczne ścieżki rowerowe i spacerowe. Wybierając nasze osiedle zamieszkacie Państwo w przytulnym i nowoczesnym miejscu, przystosowanym do potrzeb jego mieszkańców. Wysoka funkcjonalność domów gwarantuje komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania.

Plan zagospodarowania osiedla

PZ-poziomo

 

Enklawa Zabierzowska to 7 obiektów jednorodzinnych, w tym 6 w zabudowie bliźniaczej, które tworzą spokojny kompleks mieszkalny o naturalnym uroku przeznaczonym dla wymagającego Klienta, który pragnie żyć ekologicznie, energooszczędnie i w zgodzie z naturą.

 

Dom A / Dom B

Powierzchnia całkowita:
138.62 m2
Cena domu od:
550 000 zł
Dom A / Dom B
Wariant:
garaż z pojedynczym stanowiskiem

Powierzchnia użytkowa:
113.82 m2

Powierzchnia całkowita:
138.62 m2

Domy zostały zaprojektowane jako parterowe z jednostanowiskowym garażem i użytkowym poddaszem w konstrukcji szkieletowej drewnianej, w oparciu o model domu z Linii A 114. Łączą wysokie walory użytkowe zaprojektowanej przestrzeni z funkcjonalnością oraz współczesnym podejściem do rozwiązań architektonicznych. Detal drewnianej okładziny i kamienia na elewacji, połączonych ze śnieżnobiałym tynkiem sprawia, że domy wpisują się w aktualne trendy. Każdy dom posiada dojazd wewnętrzną drogą i urządzony prywatny ogródek. Całość Enklawy będzie ogrodzona i zamknięta, tak aby zapewnić mieszkańcom jak najwięcej prywatności i bezpieczeństwa.
Głównym walorem każdego z domów jest przestrzenna cześć parteru z półotwartą kuchnią z jadalnią oraz pokojem dziennym z dużą ilością naturalnego światła dzięki dużym panoramicznym oknom, otwierającym wnętrze na własny zielony ogródek. Na piętrze zaprojektowano strefę nocną z trzema sypialniami, garderobą i komfortową łazienką. 

enklawa-zabierzow-dojazd

Folder – POBIERZ